בניית אתרים באילת

בניית אתרים באילת
צור איתנו קשר
רוצה לבנות או לשדרג אתר?

בימינו, כאשר האינטרנט הינו חלק מרכזי ומהותי בחיי היומיום של כולנו, וכמובן מקור המידע הפופולרי ביותר בעולם כולו, אין ספק כי אתר אינטרנט כבר אינו נחשב למותרות אלא הינו הכרחי עבור כל עסק, חברה או אדם השואפים לשווק עצמם ולהיכנס למודעות הציבור. מי שלא שם – פשוט לא קיים.

סופטר מערכות מידע היא חברה המתמחה בבניית אתרים. החברה הוקמה בעיר אילת בשנת 2001, ומאז צברה ידע וניסיון רב בתהליך בניית אתרים, על כל היבטיו, החל משלב האפיון ועד בניית אתר מצליח ואפקטיבי וקידומו בגוגל. איתנו תוכלו לבנות אתר איכותי ומושקע אשר ימלא את כל הצרכים והמטרות להם אתם זקוקים, ישווק אתכם באופן היעיל ביותר, ויציג אתכם בצורה ייחודית ושונה מהמתחרים בתחום.


על מנת שתהליך בניית אתרכם יתבצע באופן היעיל והמהיר ביותר, אספנו עבורכם מידע ברור וממצה בנוגע לשלבים המרכזיים של התהליך:

שלב אפיון האתר

שלב האפיון של האתר הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בדרך לאתר מצוין. אפיון האתר משמעו בפשטות הוא ליצור מסמך המתאר את האתר שאותו אנו מעוניינים לבנות.

סוג האתר:

ישנם מספר טיפוסי אתרים הממלאים מטרות שונות. לפני שניגשים לבניית האתר עצמו עלינו להחליט לאיזה קטגוריה של אתר פנינו מועדות. להלן כמה אפשרויות עיקריות:

שאלות נוספות:

מעבר להחלטה עקרונית על סוג האתר, עלינו לשאול את עצמנו שאלות נוספות:

סקר שוק:

בשלב האפיון ניתן גם לבצע סקר שוק, במסגרתו ניכנס לאתרים אחרים בתחום (אתרים מתחרים), נבדוק מה הם מציעים, ונחשוב כיצד להפוך את האתר שלנו לייחודי, שונה ואטרקטיבי ללקוח.

תיעוד:

את שלב האפיון מומלץ להעלות באופן מסודר על הנייר, ולהציגו בפני החברה שבונה את אתרכם, על מנת שישמש בסיס לשלבים הבאים ולתוצר הסופי.

בחירת דומיין

דומיין הינו בעצם שמו של האתר – כתובת האינטרנט בה ניתן למצוא את האתר, לדוגמא: www.softer.co.il – שהוא האתר שלנו.

שיקולים לבחירת דומיין מוצלח

רכישת דומיין:

להלן שני אתרים מובילים שבאמצעותם ניתן לרכוש דומיינים:

דגשים לרכישת דומיין:

עיצוב

בשלב עיצוב האתר עלינו להחליט מהו סוג העיצוב שמתאים לאתר אותו אנו בונים, ישרת את מטרותיו, יסביר את אופן השימוש בו, יכוון את הקהל לניווט נכון ויהיה ידידותי למשתמש. לרוב סוג העיצוב יקבע בהתאם לסוג האתר. כך לדוגמה, אתר אינפורמטיבי, שמטרתו העברת מידע, יתאפיין בדרך כלל בעיצוב בסיסי ופשוט, ולעומתו אתר תדמית יצריך עיצוב מרשים שימשוך את עינו של הגולש.

דגשים לעיצוב אתר:

בניית האתר

שלב זה הינו השלב המרכזי בתהליך, בו מיושמים כל השלבים אותם עברנו עד עתה: על ידי כתיבה מקצועית ואיכותית של קוד האתר בשפת תכנות, העיצוב אותו בחרתם הופך לאתר אינטרנט, אליו מוכנסים התכנים אותם ברצונכם להציג לגולש במקומות הרלוונטיים. בשלב זה נבנית גם מערכת ניהול שתשמש אתכם בהמשך בתהליך עדכון האתר.

תוכן

תוכן הוא אחד מן הגורמים המרכזיים להצלחתו ואיכותו של אתר. על מנת שאתר ימשוך קהל רב ויגרום לו לחזור פעם אחר פעם, עליו להכיל תוכן ממוקד, עדכני ומעניין שיספק את צרכיהם של הגולשים, ויגרום להם לקטלג את האתר כמקור אינפורמציה איכותי אליו ירצו לחזור בעתיד. על כן, עלינו להקפיד על יצירת כמות מספקת של תוכן ייחודי, אינפורמטיבי וממצה שיביא בסופו של דבר להצלחת האתר. חשוב לציין כי התוכן הינו גם גורם המשפיע מאוד על שלב קידום האתר – אחד מן האספקטים החשובים ביותר של דירוג האתר בגוגל הינו כמות ואיכות התוכן המוצג בו.

אחסון אתר

כל אתר אינטרנט צריך להיות מאוחסן במחשב שזמין על גבי רשת האינטרנט. מחשבים שכאלה נקראים בשפת המקצוע שרת, מכיוון שהם, מעצם טיבם, משרתים מחשבים אחרים ומגישים להם תכנים ומידע. עלות אחסון של אתר אינטרנט סטנדרטי: כ-50 ₪ לחודש.

השקת האתר

בשלב זה נפתח האתר לציבור הגולשים – הוא מקושר לדומיין אותו בחרתם ונפתח לצפייה.

קידום האתר

קידום האתר ושיפור דירוגיו בגוגל לאחר העלאתו לרשת הינם חלק חשוב מההצלחה של האתר. אנחנו בסופטר מתמחים גם בקידום אתרים. על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.